Sprawy spadkowe


Skuteczna pomoc prawna

Kancelaria adwokacka Moniki Walińskiej specjalizuje się m.in. w prawie spadkowym. To jedna z ważniejszych dziedzin prawa i dotycząca prawie każdego. Wiele osób otrzymuje spadek od swoich krewnych albo chce uporządkować swoje sprawy majątkowe i decyduje się na spisanie testamentu. Podział masy spadkowej często wiążę się z nieporozumieniami pomiędzy członkami rodziny, którzy nie zgadzają się z decyzją osoby zmarłej. Wówczas sprawa bardzo często trafia do adwokata, a w konsekwencji także do sądu. Klienci zamieszkujący Łódź bądź jej okolice, którzy chcą uporządkować sprawy spadkowe, mogą udać się z tym problemem do adwokat Moniki Walińskiej.

Spadek – różne okoliczności i decyzje

Sprawy spadkowe wymagają często bardzo dogłębnej analizy, aby nie pominąć żadnego istotnego szczegółu. Kancelaria adwokacka Moniki Walińskiej sprawdza bardzo skrupulatnie każdy przypadek i pomaga klientom z Łodzi i okolic w następujących sprawach:

  • o stwierdzenie nabycia spadku,
  • o dział spadku,
  • o zachowek,
  • o uznanie nieważności testamentu,
  • o zabezpieczenie spadku i spis inwentarza,
  • o przyjęcie i odrzucenie spadku.

Adwokat Łódź - skuteczna pomoc w każdej sprawie spadkowej

Kancelaria adwokacka Moniki Walińskiej oferuje klientom z Łodzi i okolic kompleksową pomoc przy sprawach związanych z prawem spadkowym. Służy poradą w kwestii przeprowadzenia notarialnego poświadczenia dziedziczenia, reprezentuje klientów przed sądem w sprawach o stwierdzenie nabycia spadku. Realizuje zlecenia zarówno opierające się o dziedziczenie ustawowe, jak i dziedziczenie testamentowe. Wiedza i doświadczenie adwokat Moniki Walińskiej zapewnia klientom profesjonalną i skuteczną pomoc w zakresie prawa spadkowego – zarówno na etapie przedsądowym jak i przed samym sądem. Kancelaria adwokacka Moniki Walińskiej dokłada wszelkich starań, aby klienci byli zadowoleni z zakończonego postępowania spadkowego.