Kancelaria odszkodowawcza Łódź

Skuteczne działanie na rzecz klientów

Kancelaria odszkodowawcza w Łodzi prowadzona przez adwokat Monikę Walińską to miejsce, do którego można udać się z każdym problemem wiążącym się z uzyskaniem odszkodowania. Tutaj klient otrzyma ocenę szans na uzyskanie zadośćuczynienia oraz informację o kosztach związanych z postępowaniem. Udzielając pełnomocnictwa łódzkiemu adwokatowi zyskujesz profesjonalne wsparcie w sporze z ubezpieczycielem o należne Ci świadczenia za poniesiony uszczerbek na zdrowiu.

Odszkodowania – jakie sprawy można powierzyć kancelarii odszkodowawczej

Adwokat Monika Walińska przyjmuje różne sprawy o odszkodowanie od klientów z miasta Łódź. Dotyczą one m.in.:

  • wypadków komunikacyjnych,
  • błędów w sztuce medycznej,
  • wypadków w gospodarstwach rolnych,
  • roszczeń wynikających z umów cywilnoprawnych,
  • spraw związanych ze stosunkiem pracy,
  • spraw dotyczących odszkodowania od osób, które pełnią funkcje w organach spółek prawa handlowego.

Pomoc prawna adwokat Moniki Walińskiej obejmuje każdy etap sprawy o zadośćuczynienie toczącej się w mieście Łódź lub w innym miejscu w kraju. Kancelaria adwokacka podejmuje się również spraw, w których ubezpieczyciel zaniżył odszkodowanie lub odmówił jego wypłaty. Jeśli zajdzie konieczność i taką wolę wyrazi klient, zainicjowany zostanie również proces przed sądem.

Większe szanse na zadośćuczynienie

Jeśli znalazłeś się w gronie osób poszkodowanych np. w wypadku przy pracy czy komunikacyjnym możesz zgłosić się do kancelarii odszkodowawczej adwokat Moniki Walińskiej w Łodzi. Dzięki temu, że w sprawie o odszkodowanie będzie reprezentował cię adwokat rosną Twoje szanse na uzyskanie większej kwoty zadośćuczynienia. Dotyczy to zarówno postępowania likwidacyjnego, jak i postępowania sądowego. Kancelaria odszkodowawcza adwokat Moniki Walińskiej w mieście Łódź służy kompleksową pomocą w procesie likwidacji szkody oraz uzyskania odszkodowania i zadośćuczynienia.