Kancelaria Adwokacka Łódź

profesjonalna obsługa na każdym etapie sprawy

Każdy klient, który zgłosi się do kancelarii adwokackiej Moniki Walińskiej może liczyć na profesjonalną obsługę i reprezentację na rozprawach i posiedzeniach sądowych w mieście Łódź oraz w innych miejscowościach w całej Polsce, gdzie toczy się dane postępowanie. Obejmuje ona również m.in. pomoc w opracowywaniu pism procesowych, opiniowanie spraw w zakresie zasadności wszczynania i kontynuowania sporów sądowych. Ponadto – podobnie jak w innych kancelariach adwokackich - i tu analizowane są strategie procesowe oraz udzielane są porady w zakresie ich ewentualnej zmiany.

Szeroki pakiet usług z różnych dziedzin prawa

Podobnie jak inne kancelarie adwokackie w mieście Łódź kancelaria adwokat Moniki Walińskiej realizuje sprawy z różnych dziedzin prawa. Klienci mogą tu uzyskać pomoc związaną z prawem rodzinnym i opiekuńczym dotyczącą m.in. rozwodów i separacji, ustanowienia rozdzielności majątkowej, podziału majątku wspólnego, alimentów czy ustalenia kontaktów w dzieckiem. Łódzka kancelaria adwokacka Moniki Walińskiej oferuje również pomoc w zakresie prawa spadkowego realizując sprawy związane z dziedziczeniem ustawowym, testamentowym, podziałem spadku, podziałem majątku wspólnego czy odpowiedzialnością za długi spadkowe. Klienci kancelarii adwokackiej adwokat Moniki Walińskiej mogą również uzyskać poradę prawną z zakresu prawa karnego taką jak pomoc osobie zatrzymanej, obronę w sprawach karnych, pomoc prawną w postępowaniu wykonawczym czy reprezentację osób pokrzywdzonych, a także występowanie w roli oskarżyciela. Oprócz tego w kancelarii adwokackiej w Łodzi pomoc uzyskają osoby, które ubiegają się o odszkodowanie za np. wypadki komunikacyjne lub w gospodarstwie rolnym oraz błędy w sztuce medycznej.

Interes klienta i etyka zawodowa

Kancelaria adwokacka adwokat Moniki Walińskiej zachowuje najwyższe standardy poufność oraz etyki zawodowej na każdym etapie prowadzonej sprawy. Jest to szczególnie istotnie ponieważ do kancelarii trafiają osoby z różnymi, zazwyczaj niełatwymi i bardzo osobistymi problemami, które wymagają rzetelnej analizy i ustalenia indywidualnego planu działania. Każdego sprawa jest bardzo dokładnie analizowana, a klient może liczyć na bieżąca informację o stopniu jej zaawansowania. Dzięki takiemu podejściu kancelaria adwokacka adwokat Moniki Walińskiej konsekwentnie zdobywa zaufanie mieszkańców miasta Łodzi.